Prof Dr Arif ULUBİL Kimdir?

Özgeçmiş, basında bulunan yazılarım, üyeliklerim ve bilimsel yayınlarım hakkında merak ettiklerinizi sizlerle paylaşmaktayım.

Özgeçmiş

Eğitim, İş Deneyimi, Bilimsel olarak yayınlamış olduğum içeriklerim hakkında merak ettiklerinizi özgeçmişim alanında bulabilirsiniz....


Basından

Basından bölümünde haberlerde ve gazetelerde sorulan sorulara vermiş olduğum cevapları görebilirsiniz....


Üyeliklerim

Bir Prof Dr olarak Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı ve Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği gibi kurumlara üyeliğim mevcuttur. Diğer üyeliklerim...


Bilimsel Yayınlarım

Prof Dr olarak uzmanlık alanım hakkında yayınladığım yazıları-kitapları bulabilirsiniz....


İletişim

Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak No:12 Polat Tower Kat:12 Daire:136 Şişli/İSTANBUL
Muayenehane oda numarası : 1203
08:00 - 19:00
Arif Ulubil

Prof. Arif Ulubil, Üst İhtisas, University of Miami, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı, Nörotoloji ve İhtisası İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıklarında tamamlamıştır. Kulak cerrahisi tedavileri sunar.
Sınırlı Sorumluluk Beyanı

Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

Copyrights © 2010-2024 Tüm Hakları Arif Ulubil'e aittir.

Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.